Kandidacijske liste s biografijama možete pogledati ovdje:

Biografije kandidata

 

U ponedjeljak, 15. lipnja Državnom izbornom povjerenstvu predali smo kandidacijske liste koalicije Možemo!, Nova ljevica, ORaH, Radnička fronta, Zagreb je NAŠ! i Za grad za parlamentarne izbore 2020.!

Izlazimo u svih 11 izbornih jedinica, a naši kandidati po jedinicama su sljedeći:

1. izborna jedinica

  1. Tomislav Tomašević (Možemo!)
  2. Sandra Benčić (Možemo!)
  3. Damir Bakić (Možemo!)
  4. Urša Raukar-Gamulin (Možemo!)
  5. Svibor Jančić (Za grad)
  6. Nadežda Čačinovič (Nova ljevica)
  7. Marta Kiš (Zagreb je naš!)
  8. Hrvoje Antonio Belamarić (Možemo!)
  9. Nives Miošić-Lisjak (Možemo!)
  10. Zlatko Nikolić (Radnička fronta)
  11. Iskra Mandarić (Možemo!)
  12. Goran Pristaš (Možemo!)
  13. Jelena Zenko Milović (Za grad)
  14. Zorislav Antun Petrović (ORaH)

2. izborna jedinica

  1. Vilim Matula (Možemo!)
  2. Jelena Miloš (Možemo!)
  3. Jagoda Munić (Možemo!)
  4. Robert Faber (Zagreb je naš!)
  5. Željka Biloš (Radnička fronta)
  6. Marin Živković (Zagreb je naš!)
  7. Vesna Mihoković Puhovski (Nova ljevica)
  8. Danko Hećimović (Možemo!)
  9. Maja Ogrizek (ORaH)
  10. Dinko Kulaš (ORaH)
  11. Leila Topić (Nova ljevica)
  12. Fran Došen (Za grad)
  13. Ljiljana Josipović (Možemo!)
  14. Tihomir Milovac (Nezavisni)

3. izborna jedinica

  1. Nataša Hlaban (Nezavisna)
  2. Darko Ciglenečki (Nezavisni)
  3. Ana Mikleušević (Nezavisna)
  4. Predrag Daraboš (Radnička fronta)
  5. Sandra Crnković (Radnička fronta)
  6. Zoran Pusić (Nova ljevica)
  7. Barbara Gašpar (Nova ljevica)
  8. Ivan Špoljarić (Možemo!)
  9. Renata Šalković (Možemo!)
  10. Božidar Kic (Nova ljevica)
  11. Ružica Kartelo (Radnička fronta)
  12. Danijel Pikutić (Radnička fronta)
  13. Maja Herceg (Možemo!)
  14. Siniša Miličić (Nezavisni)

4. izborna jedinica

  1. Ivan Cingel (Radnička fronta)
  2. Marijana Radmilović (Radnička fronta)
  3. Mario Jurišić (Radnička fronta)
  4. Vesna Janković (Nova ljevica)
  5. Dejan Matković (ORaH)
  6. Zoran Jajalo (Radnička fronta)
  7. Tajana Ilić (Radnička fronta)
  8. Zorislav Šubarić (Nova ljevica)
  9. Jadranka Pintarić (Nova ljevica)
  10. Renata Stošić (ORaH)
  11. Svjetlana Ević (Radnička fronta)
  12. Zlatko Bračun (Radnička fronta)
  13. Valentina Koroskoski (Radnička fronta)
  14. Goran Božičević (Možemo!)

5. izborna jedinica

  1. Renato Adžić (Radnička fronta)
  2. Gordana Šimić (Radnička fronta)
  3. Borivoj Zarić (Radnička fronta)
  4. Sanja Konjević (Nova ljevica)
  5. Tomislav Kaučić (Radnička fronta)
  6. Renata Kolombo (Radnička fronta)
  7. Dražen Grubanović (Radnička fronta)
  8. Kristina Skitarelić (Radnička fronta)
  9. Enis Čaušević (Radnička fronta)
  10. Nikica Nadramija (Radnička fronta)
  11. Milan Marinković (Radnička fronta)
  12. Petra Kadak (Radnička fronta)
  13. Jan Težak (Nova ljevica)
  14. Vanda Šajer (Radnička fronta)

6. izborna jedinica

  1. Danijela Dolenec (Možemo!)
  2. Teodor Celakoski (Možemo!)
  3. Ana Alapić (Možemo!)
  4. Marija Brajdić Vuković (Možemo!)
  5. Branko Ančić (Možemo!)
  6. Miljenka Ćurković (Zagreb je naš!)
  7. Dražen Lučanin (Za grad)
  8. Svjetlana Lugar (Zagreb je naš!)
  9. Anton Glasnović (Radnička fronta)
  10. Martina Uzelac (Nova ljevica)
  11. Luka Korlaet (Možemo!)
  12. Sanja Bilas (Nova ljevica)
  13. Luka Kerečin (Za grad)
  14. Bojan Glavašević (Nezavisni)

7. izborna jedinica

  1. Rada Borić (Nova ljevica)
  2. Gordana Pasanec (Nova ljevica)
  3. Nenad Ljubić (Nova ljevica)
  4. Draženka Polović (Možemo!)
  5. Dimitrije Birač (Nova ljevica)
  6. Ana Matan (Možemo!)
  7. Vladimir Dimić (Nova ljevica)
  8. Sandra Kasunić (Nezavisna)
  9. Jadranka Barišić (Nova ljevica)
  10. Renato Babojelić (Radnička fronta)
  11. Ivana Kekin (Nova ljevica)
  12. Nenad Klapčić (Nova ljevica)
  13. Siniša Ivanković (Nova ljevica)
  14. Milan Kekin (Nezavisni)

8. izborna jedinica

  1. Katarina Peović (Radnička fronta)
  2. Biserka Momčinović (Radnička fronta)
  3. Katarina Pavičić-Ivelja (Radnička fronta)
  4. Mate Kapović (Radnička fronta)
  5. Hrvoje Štefan (Radnička fronta)
  6. Nemanja Cvijanović (Nova ljevica)
  7. Karin Grgorović (Radnička fronta)
  8. Nebojša Zelič (Možemo!)
  9. Gordana Vudragović (Radnička fronta)
  10. Nijaz Delić (Radnička fronta)
  11. Plamena Šarlija (Nova ljevica)
  12. David Bilić (Radnička fronta)
  13. Goran Matić (Radnička fronta)
  14. Ljiljana Nikolovski (Radnička fronta)

9. izborna jedinica

  1. Atana Grbić-Martinović (ORaH)
  2. Ivan Slavica (Nova ljevica)
  3. Valentina Luketa (Radnička fronta)
  4. Ivan Boško Habuš (Radnička fronta)
  5. Iva Ivas (Nova ljevica)
  6. Mateo Ptičar (Možemo!)
  7. Dora Zvjerković (Radnička fronta)
  8. Boris Mijakovac (Radnička fronta)
  9. Monika Marić (ORaH)
  10. Teodor Ostojić (ORaH)
  11. Tamara Bjažić Klarin (Nezavisna)
  12. Srećko Truta (ORaH)
  13. Bojan Birk (Radnička fronta)
  14. Vesna Kesić (Nezavisna)

10. izborna jedinica

  1. Tamara Visković (Možemo!)
  2. Đuro Capor (Možemo!)
  3. Igra Šain Kovačević (Nova ljevica)
  4. Karlo Pilko (Nova ljevica)
  5. Ana Dana Beroš (Nova ljevica)
  6. Igor Miošić (Možemo!)
  7. Petra Marčinko (Možemo!)
  8. Marko Prokopić (Radnička fronta)
  9. Svjetlana Jelavić-Dean (Možemo!)
  10. Nikola Đapić (Radnička fronta)
  11. Marija Vujošević Carić (Nova ljevica)
  12. Igor Legaz (Možemo!)
  13. Tamara Govorko (Radnička fronta)
  14. Dragan Markovina (Nova ljevica)

11. izborna jedinica

  1. Mario Kovač (Nezavisni)
  2. Diana Bekavac (Možemo!)
  3. Jorge Ricardo Luque Perdomo (Radnička fronta)
  4. Tea Škokić (Možemo!)
  5. Miroslav Petrović (Možemo!)
  6. Naima Balić (Možemo!)
  7. Nikola Medić (Nezavisni)
  8. Iva Kvakić (Za grad)
  9. Milan Božić (Nova ljevica)
  10. Vedrana Klepica (Nova ljevica)

 

Pridruži se raspravi 18 komentara

Komentiraj